Çalışma Saatlerimiz:  Pzt‑Cmt  08:00‑19:00   Pzr: Kapalı
Hemen Ara:  0(322) 429 55 64

Bosch Adana Yetkili Servisi

Bosch Adana Servisi > Uncategorized > Bosch Adana Yetkili Servisi
Bosch Adana Yetkili Servisi

Bosch marka eşyalar kaliteli yapısı ile pek çok kişi tarafından gözü kapalı olarak kullanılmakta ve tavsiye edilmektedir. Beyaz eşya ve diğer eşyaların kalitesi kadar yetkili servislerinin hizmet kalitesi de bir o kadar mükemmeldir. Çağrı merkezine yardım talebi oluşturduktan çok kısa süre sonra müşterilere geri dönüş olmaktadır. Böylelikle sorunlar çok kısa sürede hızlı ve kaliteli bir şekilde çözülmektedir. Adreste tamir ve bakım işlemlerini yaptığımız gibi aynı zamanda atölyede de gerekli ise tamir işlemi yapmaktayız. Bosch Adana Servisi olarak arızanın nerden ve nasıl kaynaklandığı konusunda derinlemesine bir inceleme yaparak işe başlamaktayız. Daha sonra ise sorunun nedenine uygun bir şekilde tamir ve onarım işlemlerine başlamaktayız. Eğer arıza yerinde halledilebilecek bir şey ise kısa süre içinde sorunu çözerek müşterimizi mağduriyetten kurtarmaktayız. Ancak bazı durumlarda arıza büyük ise yerinde tamir olmadığı durumlarda eşyayı atölyemize götürerek en iyi şekilde tamir ederek adrese teslim etmekteyiz. Bizlere ulaşarak kaliteli bir yetkili servis hizmeti alabilirsiniz.
 


Bosch Yetkili Servisinde Uzman Kadro 

Adana Bosch Servisi olarak anında hızlı, kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Ekibimizde yer alan elemanlar alanında uzman olmuş tecrübeli kişilerdir. Bu yüzden beyaz eşyalarınızdaki arıza durumunda eşyalarınızı gözü kapalı olarak ekiplerimize teslim edebilirsiniz. Parça değişimi yaptığımızda sizlere en az 1 yıl garanti veriyoruz. Böylelikle olası bir sorun durumunda yetkili servisimizi arayarak arıza bildirimi yapabilirsiniz. Değişen parça ile ilgili bir sorun olduğunda garanti süresi dolmamış ise sorunsuz bir şekilde sizlerden ücret talep etmeden ücretsiz olarak tamirini veya değişimini yapıyoruz. Vermiş olduğumuz garanti ve şartlar yaptığımız için ne derece arkasında olduğumuzu göstermektedir. Beyaz eşyalarınız ile ilgili her türlü sorun ve arıza için bizlere ulaşabilirsiniz. 
 

Bosch Yetkili Servisi Müşteri Hizmetleri 

Beyaz eşyalarınız ile ilgili arıza durumlarında ilk yapmanız gereken müşteri hizmetleri numaramızı aramak olmalıdır. Müşteri hizmetlerimizi aradığınızda size öncelikle telefondan destek sağlanmaktadır. Telefondan destek verildiği halde sorun veya arıza hala devam ediyorsa teknik servis desteği için talep oluşturulmaktadır. Talep oluşturduğunuz sırada sorunu tam ve net bir şekilde müşteri temsilcimize aktarmanız gerekmektedir.

Arızanın durumuna göre Bosch Adana Servisi ekiplerimiz gerekli yedek parçaları ve malzemeleri alarak adresinize en yakın sürede gelmektedir. Bazı arıza durumlarında parça değişimi olmadan sorun giderilmektedir. Ancak bazı arıza durumlarında ise parça değişimi gerekebilmektedir. Bu konu da yetkili servisimiz elinden gelenin en iyisini ve en doğrusunu yaparak sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Parça değişimi yapılacak ise orijinal parça ile değiştirilmekte ve 1 yıl garanti verilmektedir. Siz değerli müşterilerimize daha iyi, daha hızlı ve kaliteli bir hizmet sunmak için iletişim ağlarımızı her geçen gün biraz daha iyileştirmekteyiz. Bu konuda tüm istek ve şikayetlerinizi de yine çağrı merkezimiz aracılığı ile bizlere ulaştırabilirsiniz.

Bosch Yetkili Servisi Konusunda Bilinmesi Gerekenler

Yetkili servisimizi çağıracağınız zaman bazı noktalara dikkat etmeniz ve önceden bilgi sahibi olmanız iyi olacaktır. Öncelikle arıza veren bosch marka eşyanızın garanti süresinin dolup dolmadığı, garanti belgesinin nerede olduğu ve garantisi varsa bitme süresinin ne zaman olduğu gibi konularda önceden bilgi sahibi olursanız size kolaylık sağlayacaktır. Aynı zamanda hangi parçaların garanti kapsamında ve hangi koşullarda değiştiği konusunda da bilgi sahibi olmanız iyi olacaktır. Böylelikle yetkili Bosch Adana Servisimiz adresinize geldiğinde sorunsuz şekilde iletişime geçmiş ve ekiplerimize de arıza konusunda yardımcı ve destek olmuş olursunuz. Çalışmalarımız ile ilgili tüm istek ve şikayetlerinizi müşteri temsilcimize aktarabilirsiniz. 


Seyhan Bölgesinde Hizmet Verdiğimiz Mahalleler;

– Mithat paşa mahallesi

– İsmet paşa mahallesi

– Gürselpaşa mahallesi

– Şakir paşa mahallesi

– Fevzi paşa mahallesi

– Denizli mahallesi

– Yeşilevler mahallesi

– Bahçelievler mahallesi

– Bahçeşehir mahallesi

– Yeşil oba mahallesi

– Ova mahallesi

– Uçak mahallesi

– Akkapı mahallesi

– Barbaros mahallesi

– Sucuzade mahallesi

– Dumlupınar mahallesi

– Gülbahçe mahallesi

– Ziyapaşa mahallesi

– Gazipaşa mahallesi

– Kurtuluş mahallesi

– Döşeme mahallesi

– Hurmalı mahallesi

Bir yanıt yazın

Call Now ButtonHemen Ara